Asztalfoglalás
1025 Budapest, Törökvész út 87-91. +36 70 362 6442

Table Booking

    Állásajánlatok

    Állásajánlat

    Konyhai kisegítő

    Konyhai kisegítővel bővítenénk az Olly’s csapatát AZONNALI kezdéssel! Hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban. Jelentkezz e-mailben önéletrajzod elküldésével az info@ollys.hu -ra “Konyhai kisegítő” tárgy megjelölésével

    Feladatok:

    – mosogatás
    – konyha tisztán, rendben tartása
    – ételek tálalása

    Elvárások:

    – minimum 2 év szakmai tapasztalat
    – igényes megjelenés
    – csapatszellem
    – megbízhatóság
    – önálló munkavégzés
    – közegészségügyi előírások ismerete
    – fizikai és mentális terhelhetőség

    Kínálunk:

    – bejelentett munka
    – bérezés megegyezés alapján
    – fiatalos csapat

    Szakács

    Szakáccsal bővítenénk az Olly’s csapatát AZONNALI kezdéssel! Hosszú távú munkalehetőség egy jó csapatban. Jelentkezz e-mailben önéletrajzod elküldésével az info@ollys.hu -ra “Szakács” tárgy megjelölésével

    Feladatok:

    – a ’la carte reggeli elkészítése, tálalása (8-12)
    – kétfogásos menü elkészítése, tálalása (12-15)
    – a’la carte rendelések kiszolgálása (15-18)
    – konyha rendben tartása
    – nyersanyagok előkészítése,
    – feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
    – ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása

    Elvárások:

    – középfokú szakképesítés
    – önálló munkavégzés, kreativitás

    Kínálunk:

    • Eszméletlenül finom, nincsenek rá szavak, kihagyhatatlan, tökéletes vacsorahely! Kicsit lehetne hosszabb a nyitva tartási idő!
      Regős Levente
    • Kellemes hely, udvarias csapat, itt mindig jól érzem magam 🙂
      Zsofia Zemplen
    • Mennyei sütemény, finom kávé mellé még WiFi és konnektor is járt! Ajánlom!
      Takács Tamás

    Bezárás